1. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 MZT002
Malzeme Teknolojisi
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. OSMAN BURAK AKALAN
D6
MKP205
CNC Torna Teknolojisi
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. METİN DAĞ
TR
MKP203
İmalat İşlemleri I
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. METİN DAĞ
TR
09.30 - 10.20 2 MZT002
Malzeme Teknolojisi
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. OSMAN BURAK AKALAN
D6
MKP205
CNC Torna Teknolojisi
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. METİN DAĞ
TR
MKP203
İmalat İşlemleri I
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. METİN DAĞ
TR
10.30 - 11.20 3 MZT002
Malzeme Teknolojisi
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. OSMAN BURAK AKALAN
D6
MKP205
CNC Torna Teknolojisi
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. METİN DAĞ
TR
MKP203
İmalat İşlemleri I
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. METİN DAĞ
TR
11.30 - 12.20 4 MZT002
Malzeme Teknolojisi
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. OSMAN BURAK AKALAN
D6
MKP205
CNC Torna Teknolojisi
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. METİN DAĞ
TR
MKP203
İmalat İşlemleri I
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. METİN DAĞ
TR
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 MMT007
Mesleki Matematik
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. RÜYA ÜZEN
D10
TDİ102
Türk Dili II
(Uzaktan Öğretim)
Malkara M.Y.O.-İşl.Yön.
Okutman MİNE ENGİN TEKAY
Öğretim Üyesi Odası 1(Birleştirme)
YDİ102
Yabancı Dil II (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Malkara M.Y.O.-Elektrik
Okutman REYHAN AYDIN
Öğretim Üyesi Odası 2(Birleştirme)
BDÇ102
Bilgisayar Destekli Çizim II
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. OSMAN BURAK AKALAN
Endüstriyel Teknik Lab
14.30 - 15.20 7 MMT007
Mesleki Matematik
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. RÜYA ÜZEN
D10
TDİ102
Türk Dili II
(Uzaktan Öğretim)
Malkara M.Y.O.-İşl.Yön.
Okutman MİNE ENGİN TEKAY
Öğretim Üyesi Odası 1(Birleştirme)
YDİ102
Yabancı Dil II (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Malkara M.Y.O.-Elektrik
Okutman REYHAN AYDIN
Öğretim Üyesi Odası 2(Birleştirme)
BDÇ102
Bilgisayar Destekli Çizim II
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. OSMAN BURAK AKALAN
Endüstriyel Teknik Lab
15.30 - 16.20 8 MMT007
Mesleki Matematik
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. RÜYA ÜZEN
D10
MKP204
Makine Meslek Resmi
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. OSMAN BURAK AKALAN
TR
ATİ102
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II
(Uzaktan Öğretim)
Malkara M.Y.O.-İşl.Yön.
Okutman LEVENT TANER
Öğretim Üyesi Odası 2(Birleştirme)
MKP201
Mukavemet
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. METİN DAĞ
TR
BDÇ102
Bilgisayar Destekli Çizim II
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. OSMAN BURAK AKALAN
Endüstriyel Teknik Lab
16.30 - 17.20 9 MKP204
Makine Meslek Resmi
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. OSMAN BURAK AKALAN
TR
ATİ102
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II
(Uzaktan Öğretim)
Malkara M.Y.O.-İşl.Yön.
Okutman LEVENT TANER
Öğretim Üyesi Odası 2(Birleştirme)
MKP201
Mukavemet
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. METİN DAĞ
TR
BDÇ102
Bilgisayar Destekli Çizim II
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. OSMAN BURAK AKALAN
Endüstriyel Teknik Lab

* (Uzaktan Öğretim) : Bu dersler internet üzerinden canlı ders olarak yapılacaktır. Canlı ders programları http://nkuzem.nku.edu.tr/ adresinden yayınlanacaktır.

2. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 BDÜ102
Bilgisayar Destekli Üretim II
1. Şube
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. METİN DAĞ
Endüstriyel Teknik Lab
HPN004
Hidrolik Pnomatik
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. OSMAN BURAK AKALAN
D11
09.30 - 10.20 2 MKP406
Enerji Yönetimi
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. OSMAN BURAK AKALAN
TR
BDÜ102
Bilgisayar Destekli Üretim II
1. Şube
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. METİN DAĞ
Endüstriyel Teknik Lab
HPN004
Hidrolik Pnomatik
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. OSMAN BURAK AKALAN
D11
KGS003
Kalite Güvence ve Standartlar
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. METİN DAĞ
TR
MKP401
Alışılmamış Üretim Yöntemleri
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. OSMAN BURAK AKALAN
D10
10.30 - 11.20 3 MKP406
Enerji Yönetimi
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. OSMAN BURAK AKALAN
TR
BDÜ102
Bilgisayar Destekli Üretim II
1. Şube
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. METİN DAĞ
Endüstriyel Teknik Lab
HPN004
Hidrolik Pnomatik
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. OSMAN BURAK AKALAN
D11
KGS003
Kalite Güvence ve Standartlar
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. METİN DAĞ
TR
MKP401
Alışılmamış Üretim Yöntemleri
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. OSMAN BURAK AKALAN
D10
11.30 - 12.20 4 MKP406
Enerji Yönetimi
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. OSMAN BURAK AKALAN
TR
BDÜ102
Bilgisayar Destekli Üretim II
1. Şube
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. METİN DAĞ
Endüstriyel Teknik Lab
HPN004
Hidrolik Pnomatik
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. OSMAN BURAK AKALAN
D11
KGS003
Kalite Güvence ve Standartlar
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. METİN DAĞ
TR
MKP401
Alışılmamış Üretim Yöntemleri
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. OSMAN BURAK AKALAN
D10
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 SAT006
Sistem Analizi ve Tasarım
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. OSMAN BURAK AKALAN
D11
BDÜ102
Bilgisayar Destekli Üretim II
2. Şube
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. METİN DAĞ
Endüstriyel Teknik Lab
MKP402
Mühendislik Bilimi
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. METİN DAĞ
TR
MKP403
İşletme Yönetimi ve İmalat Kontrolü
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. METİN DAĞ
D6
14.30 - 15.20 7 SAT006
Sistem Analizi ve Tasarım
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. OSMAN BURAK AKALAN
D11
BDÜ102
Bilgisayar Destekli Üretim II
2. Şube
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. METİN DAĞ
Endüstriyel Teknik Lab
MKP402
Mühendislik Bilimi
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. METİN DAĞ
TR
MKP403
İşletme Yönetimi ve İmalat Kontrolü
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. METİN DAĞ
D6
15.30 - 16.20 8 SAT006
Sistem Analizi ve Tasarım
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. OSMAN BURAK AKALAN
D11
BDÜ102
Bilgisayar Destekli Üretim II
2. Şube
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. METİN DAĞ
Endüstriyel Teknik Lab
MKP402
Mühendislik Bilimi
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. METİN DAĞ
TR
16.30 - 17.20 9 SAT006
Sistem Analizi ve Tasarım
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. OSMAN BURAK AKALAN
D11
BDÜ102
Bilgisayar Destekli Üretim II
2. Şube
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. METİN DAĞ
Endüstriyel Teknik Lab
MKP402
Mühendislik Bilimi
Malkara M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. METİN DAĞ
TR